Vyhledávání

mug

visamastercard

Aktuální volba obsahuje 7 ks. zboží.

 

Mýdlo - Artrin

Mýdlo Artrin

Hmotnost: 100g

Použití: Mýdlo Artrin zklidňuje, uvolňuje, vnitřně ochlazuje. Je vhodné k ošetřování vlhkých ekzémů, udržuje přirozenou vlhkost kůže, je vhodné pro suchou pokožku, urychluje prostup metabolitů (solí) kůží = využitelné při dně a dalších metabolických poruchách.

Dále o mýdle Artrin viz. detail.

  Cena: 135 Kč

detail Mýdlo - Artrin   objednat Mýdlo - Artrin

Mýdlo - Protektin

Mýdlo Protektin

Hmotnost: 100g

Použití: Mýdlo Protektin regeneruje, vnitřně osvěžuje, zvyšuje odolnost kůže proti plísňovým onemocněním, je vhodné na ošetřování nohou, působí na vyrážky a poranění kůže doprovázené drobným krvácením, lze jej využít při zánětech drobných žilek a povrchových žil, a má příznivý vliv u suchých ekzémů a podráždění kůže chemickými látkami.

Dále o mýdle Protektin viz. detail.

  Cena: 135 Kč

detail Mýdlo - Protektin   objednat Mýdlo - Protektin

Mýdlo - Ruticelit

Mýdlo Ruticelit

Hmotnost: 100g

Použití: Mýdlo Ruticelit aktivuje a vnitřně ohřívá.Je nejuniverzálnější ze všech mýdel, harmonizuje kůži jako celek, působí při poruchách prokrvení a je vhodné při jakémkoliv zčervenání a překrvení nebo naopak bledosti pokožky.

Dále o mýdle Ruticelit viz. detail.

  Cena: 135 Kč

detail Mýdlo - Ruticelit   objednat Mýdlo - Ruticelit

Mýdlo - Cytovital

Mýdlo Cytovital

Hmotnost: 100g

Použití: Mýdlo Cytovital zvlhčuje, vnitřně stabilizuje a zajišťuje hladkou, jemnou a pružnou pokožku. Zvyšuje schopnost hydratace pokožky, napomáhá vyprazdňování mazových žláz = promaštění pokožky je rovnoměrnější. Působí preventivně při tvorbě akné.

Dále o mýdle Cytovital viz. detail.

  Cena: 135 Kč

detail Mýdlo - Cytovital   objednat Mýdlo - Cytovital

Mýdlo - Droserin

Mýdlo Droseri

Hmotnost: 100g

Použití: Mýdlo Droserin vnitřně zpevňuje, zvyšuje obranyschopnost, zlepšuje odolnost pokožky proti běžným vyrážkám bakteriálního a virového původu, působí proti plísním, podporuje dozrávání kožních buněk a zvyšuje pevnost pokožky.

Dále o mýdle Droserin viz. detail.

  Cena: 135 Kč

detail Mýdlo - Droserin   objednat Mýdlo - Droserin

Mýdlo - Cytosan

Mýdlo Cytosan

Hmotnost: 100g

Použití: Mýdlo Cytosan působí na všechny původce infekčních onemocnění kůže, je vhodné pro pokožku oslabenou a zatíženou vnitřním onemocněním, pomáhá při omlazení zestárlé kůže, má příznivý účinek u kůže pokryté četnými bradavičkami, hloubkově čistí, lze je využít i při postižení podkožní tkáně.

     Dále o mýdle Cytosan viz. detail.

       Cena: 135 Kč

     detail Mýdlo - Cytosan   objednat Mýdlo - Cytosan

     Mýdlo - Drags Imun

     Mýdlo - Drags Imun

     Hmotnost: 100g

     Použití: Mýdlo Drags Imun urychluje regeneraci, hojení a obnovu kůže, působí dezinfekčně na některé typy plísňových onemocnění pokožky a léze virového původu, osvědčuje se u bradavic a drobných bradavičnatých nádorků kůže, zmírňuje záněty kůže, tj. působí na vyrážky a zánětlivé vřídky ve všech fázích jejich vývoje, uplatní se i při popáleninách 1. stupně, tj. začervenání, a pak na jejich konečné hojení, zmírňuje reakce po hmyzím kousnutí a zklidňuje alergické kožní reakce.

     Dále o mýdle Drags Imun viz. detail.

       Cena: 135 Kč

     detail Mýdlo - Drags Imun   objednat Mýdlo - Drags Imun

     Nahoru

     Vstup pro registrované


     Nákupní košík je prázdný

     Poslat

     Nejžádánější zboží