Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Červený čaj - Hannasaki Ultraslim Tropic

Červený čaj - Hannasaki Ultraslim Tropic

Balení: 2 x 25 g sáček + plastová lžička + info.leták

Použití: V našich podmínkách je čaj Hannasaki Ultraslim Tropic nejvíce znám pro svou schopnost spalovat tuky, nicméně v Japonsku je ceněn pro daleko širší a významnější spektrum účinků.

Dále o tomto čaji viz. detail.

Cena: 136 Kč    


Když vyjmenujeme dlouhou řadu účinků tzv. červeného čaje Hannasaki, který bývá též označován přívlastky jako např. čaj atomového věku, červené zlato, klenot mezi čaji, nejzdravější čaj světa apod., vidíme, že se nám nabízí lék na současné civilizační choroby, který přichází v nejvyšší čas. Tento vskutku „král všech čajů" nabízí všechno, co si jen můžeme pro své zdraví přát.

 

Použití:

 • působí na metabolismus = je to úžasný spalovač tuků
 • svou zásaditostí vyrovnává PH organismu
 • je bohatý na minerály
 • odbourává tukovou tkáň
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • pročištuje krev a posiluje imunitní systém
 • má protinádorové účinky
 • upravuje krevní tlak
 • odstraňuje poruchy srdce, bolesti hlavy, poruchy potence
 • posiluje zrak
 • léčí kožní problémy, cukrovku, astma, bronchitidu, sennou rýmu, hemeroidy
 • srovnává poruchy menstruace, potíže v přechodu a řadu dalších zdravotních problémů
 • podporuje laktaci
 • má schopnost harmonizace energií jing a jang

 

Dávkování: Pití tohoto čaje by mělo nahradit celodenní pitný režim.

 

Příprava: Asi třetinu zarovnané lžičky zalijeme 3 dcl horké vody, zamícháme, necháme ustát a pijeme ihned, jakmile je teplota vyhovující (ze 100 gramů čaje zhotovíme 400 hrnků nápoje!).Po vypití můžeme zalít ještě jednou.

 

Upozornění: Větší dávky silnějšího čaje jsou vhodné pro začátek. Prvním příznakem je častější vyprazdňování, což je způsobeno silnější peristaltikou střev. Tento jev vítejme, neboť způsobí rychlejší odstraňování toxických látek, které se jinak ukládají právě v tukových zásobách. Dosáhneme tedy dvojího efektu - pročištění organismu a odbourání tukových vrstev. 
Čaj nesladíme, protože bychom zničili jeho zásaditost, což je jedna z jeho nejdůležitějších vlastností.

Ze stejného důvodu neni také vhodné používat kovovou lžičku, proto je přiložena lžička plastová.

 

Doplňující informace: 

Název HANNASAKI (v japonštině , jarní květ") představuje vlastnosti jako život plný nové energie, svěžesti, zdraví, čistoty a krásy, což jsou schopnosti účinků tohoto královského čaje. Jeho velká síla je ukryta především ve schopnosti harmonizovat životní energie jin a jang, protože tam, kde je harmonie, tam je největší účinek uzdravující bioenergie.

Měřením na zatím nejdokonalejším diagnostickém přístroji Prognos, který byl vyvinut pro potřeby diagnostiky v kosmickém programu, bylo zjištěno, že čaje Hannasaki a Sayonara se navzájem ideálně doplňují. V současné době je již dodáván čaj Hannasaki v novém provedení - v prášku, což způsobuje kvalitnější a dokonalejší louhování. Nová směs obsahuje navíc vysoce kvalitní zelený čaj, ktery doplňuje původní harmonizačuí účinek doplňováním případného deficitu bioenergie a to je významná kvalitativní změna.

Měření na zjištění energetické hodnoty popisovaného čaje prováděl německý vědec Ferdinand Bongart Pomocí Lecherovy antény prováděl měření aury a jeho závěry taktéž potvrdily výjimečnost tohoto nápoje - všechny potraviny s velkou aurou jsou přínosné pro naše zdraví. Řekl, že označení „nejhodnotnější čaj světa" je naprosto oprávněný.

Čaj HANNASAKI je však jako žádný jiný účinným nepřítelem zbytečného a škodlivého tělesného tuku. Klinické testy, které byly prováděny společně s vysokou lékařskou školou v Paříži, potvrdily vysokou účinnost při snižování nadváhy. Údaje ze statistiky uvádí až neuvéřitelné hodnoty. U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6- 7 kg. Čaj stimuluje slinné žlázy v ústech, čímž podněcuje tvorbu slin a napomáhá tak lepšímu trávení, nebot aktivuje žaludeční enzymy štěpící bílkoviny. Podporuje také peristaltiku střev, tím vlastně urychluje metabolismus a to bez nepříjemných průjmů, které doprovází jiné tzv. hubnoucí čaje. Nezanedbatelný je také vysoký obsah přírodního selenu, který tělo snadněji vstřebá, než selen vyrobený uměle a na který je v poslední době soustředěn velky zájem vědců a lékařů. Selen totiž patří k tzv. antioxidantům, které brání vzniku agresivních sloučenin s kyslíkem - volných radikálů, jež mimo jiné sehrávají významnou roli při vzniku četných chronických onemocnění.

Čaj Hannasaki má též největší obsah vzácně se vyskytujícího vitamínu E (obsahuji ho i jiné druhy čaje, ovoce; zelenina, za studena lisované oleje, mandle, vlašské a lískové ořechy), který je též silným antioxidantem. Ačkoliv se vitamín E špatně rozpouští ve vodě, horká voda při přípravě čaje příznivě ovlivňuje jeho uvolňování. Kromě toho působí vitamín E proti poruchám prokrvení, proti zánětům a mužské neplodnosti.

Hospodin stvořil léčivé byliny ze země a rozumný člověk se jich neodříká. (písmo sv. 38,4) doc. MUDr. E. Vagner, CSc.

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží