Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - King Kong

King Kong

Objem: 30 ml

Použití: Kapky King Kong jsou vhodné pro zvýšení silového výkonu, spolu s cvičením pak za účelem nárůstu svalové hmoty a potlačení vzniku katabolického procesu, zlepšení stavu kostí, chrupavek, kůže a pro její ochranu při nadměrném slunění, při redukční dietě jako spalovač tuků, při celkové únavě, psychické zátěži, snížené sexuální aktivitě, psoriáze, některých ekzémech, při poúrazových stavech atd...

Dále o King Kongu viz. detail. 

Cena: 403 Kč    


King Kong je širokospektrální regenerační přípravek s anabolickým účinkem. Podporuje růst svalů, produkci testosteronu u mužů, sexuální aktivitu, zpomaluje stárnutí a regeneraci organismu po dlouhodobé nemoci.
Ovlivňuje především dráhu plic, ledvin a močového měchýře. Harmonizací těchto energetických drah lze napomoci při problémech, které vznikají v důsledku jejich disharmonie. Jejich dobrá funkce zvyšuje úroveň pozitivního zdraví člověka.

 

Použití:

Komplex bylin a bioinformací lze využít pro zvýšení silového výkonu, spolu s cvičením pak za účelem nárůstu svalové hmoty a potlačení vzniku katabolického procesu, zlepšení stavu kostí, chrupavek, kůže a pro její ochranu při nadměrném slunění, při redukční dietě jako spalovač tuků, při celkové únavě, psychické zátěži, snížené sexuální aktivitě, psoriáze, některých ekzémech, při poúrazových stavech, svalové atrofii, kloubních obtížích, onemocnění střev, ledvin, močového měchýře, různých zánětlivých stavech, k harmonizaci hormonálního systému, ale také při onemocnění jako např. syfilis kondylomata a lepra. Detoxikační efekt zlepšuje čistotu buněk a krve. Rostlinné látky mají příznivý vliv na plíce kuřáků.

Rostliny v King Kongu obsahují celou řadu tzv. steroidních saponinů. Rostlinné látky smilaxu stimulují zvýšenou produkci testosteronu u mužů. Testosteron podporuje růst svalové hmoty a sexuální aktivitu. Pravidelným užíváním King Kongu se i v pozdním věku navrací mužnost a vitalita. Dále jsou zde obsaženy hořčiny, které podporují trávení, detoxikaci organismu a usnadňují zpracovávání proteinů. Přípravek je sladěn tak, aby v maximální míře respektoval a doplňoval stravovací režim kulturistů. Přírodní látky a bioinformace harmonizují hormonální systém, činnost ledvin, sleziny, plic, střev, tonizují organismus a zvyšují kapacitu energie. Podle testování popisují sportovci vynikající efekt na silové výkony.

Látky obsažené v rostlinách mají mírný diuretický a diaforetický účinek a eliminují negativní účinky anabolik. Zlepšují soustředěnost při cvičení a koordinaci pohybů. Podporují nárůst svalové hmoty, výživu a kvalitu chrupavek. Člověk snadno překonává zvýšenou fyzickou zátěž a podává maximální výkony. Bioinformace pak několikanásobně umocňují regenerační efekt dobře vyvážené rostlinné kompozice. Příznivým výsledkem působení je zpomalení stárnutí. Přírodní látky obsažené v přípravku nepatří mezi zakázaná anabolika.

Postup regenerace a dávkování:

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21×). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se tak zvýší.

Užíváme 1 kávovou lžičku 1–3× denně, půl hodiny před nebo po jídle, jinak půl hodiny před cvičením.

Bezprostředně nezapíjíme, ale během celé regenerační kůry zvýšíme příjem tekutin, což podpoří detoxikaci těla. Pokud uživatel snáší při vředových onemocněních žaludku přípravek hůře, je možné jej ředit vodou.

1 lžička denně je dávkou udržovací, 3 lžíce pak dávkou regenerační.

V době těhotenství nepoužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.

Při případném přechodném zhoršení snížíme dávky až do jeho ustoupení. Pak lze původní dávkování obnovit. S užíváním nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakcí.

Nyní uvedeme způsob postupu při dávkování v případě, že sportovec trpí ekzematickým nebo alergickým onemocněním. Vhledem k reverzním reakcím organismu by měli kulturisté a ti, kdo potřebují mít dobrý vzhled pokožky při sportovním vystoupení, užívat první lahvičku přípravku nejlépe již 2 měsíce před důležitým vystoupením. Mohlo by dojít k přechodnému zhoršení a k narušení vzhledu pokožky. To se týká všech bioinformačních přípravků a homeopatik. V případě, že nedošlo k žádné reakci, můžete přípravek užívat bez omezení i v soutěžním období.

U těžších případů doporučujeme zpočátku nižší dávky a předchozí konzultaci s lékařem.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, u těžších případů více.

King Kong obsahuje tyto byliny:

Smilax: obsahuje steroidní saponiny s anabolickým efektem a je výborný při urologických problémech, ledvinových kolikách, svalovém a kloubovém revmatizmu, lupénce, ekzémech, zánětu kloubů, zánětech střev, syfilitídě, lepře, kondylomatech, čistí krev a zvyšuje sexuální aktivitu.

Hloh jednosemenný: posiluje srdeční sval a zlepšuje jeho zásobení kyslíkem, reguluje krevní oběh, podporuje prokrvení mozku, zpevňuje cévy, zklidňuje a zlepšuje práci ledvin, usnadňuje dýchání.

Vojtěška setá: kladně ovlivňuje činnost štítné žlázy, hypofýzy, ledvin a sleziny, posiluje celkově organismus, odstraňuje otoky, užívá se při anemii, revmatismu.

Rakytník řešetlákový: obsahuje vysoce biologicky aktivní látky, snižuje hladinu cholesterolu, tuků a cukru, podporuje regeneraci organismu, chrání před sklerózou, je výborný při revmatismu, dně, snížené imunitě.

Klanopraška čínská: obsahuje celou řadu látek ochraňujících buňky a játra, posiluje plíce, ledviny, srdce, žaludek, střeva, působí proti horečkám, bolestem, stresu, uvolňuje svalstvo, prohlubuje dýchání, zlepšuje vidění, zvyšuje celkovou výkonnost organismu.

Ibišek súdánský: obsahuje celou řadu organických kyselin, užívá se při urologických a ledvinových problémech, snižuje hladinu cukru a cholesterolu, kladně ovlivňuje slezinu a kvalitu krve.

Čubet benedykt: má antibiotické a protivirové účinky, ničí grampozitivní bakterie, potlačuje kvašení a hnití ve střevech, podporuje tvorbu žluči a žaludečních šťáv, užívá se při dně, chřipce, pásovém oparu, nemocech jater.

Vachta trojlistá: užívá se při poruchách jater, žlučníku, krvetvorby, bolestech hlavy, horečce, celkové vyčerpanosti, obsahuje jód, železo, mangan a fytoncidy.

Ostropestřec mariánský: semena jsou vynikajícím prostředkem při léčbě téměř všech chorob jater a žlučníku,obsahuje velké množství síry, snižuje horečku, regeneruje a ochraňuje jaterní buňky.

Máčka ladní: užívá se při nemocech plic, výborně usnadňuje vykašlávání, snižuje soudržnost močových kamenů, má protizánětlivé a afrodisiakální účinky, příznivě ovlivňuje metabolismus celého těla.

Konopice bledožlutá: obsahuje velké množství křemíku, užívá se při chorobách plic, sleziny, krve, složení a obsah minerálů rostliny se podobá lidské krvi, regeneruje pojivové tkáně, má protizánětlivé účinky.

Žen - Šen: celkově posiluje organizmus, užívá se při kolapsových stavech, chudokrevnosti, celkové vyčerpanosti, posiluje plíce, slezinu, slinivku, stimuluje výkonnost CNS, zbystřuje smysly, působí anabolicky.

Dále obsahuje bioinformace nerostů, a to například oduláru, chalkopyritu, mléčného opálu, kalcitu, sfaleritu a dalších.

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Stimaral

Stimaral
Cena: 407Kč     Objednat

Krém - Protektin XXL

Krém - Protektin XXL
Cena: 1156Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží