Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kopřiva a červená řepa - Betafit

Betavit

Balení: 200 tablet

Použití: Betafit je bioinformační přípravek obsahující extrakt z červené řepy a kopřivy dvoudomé.

Betafit přirozenou cestou čistí a posiluje organismus. Má výrazný podpůrný vliv na organismus při oslabené imunitě, krevních onemocněních, chorobách vnitřních orgánů a kůže nebo zvýšené únavě.

Dále o tomto přípravku viz. detail.

Cena: 515 Kč    


BETAFIT

  • · PODPORA SPRÁVNÉ KRVETVORBY A BUNĚČNÉHO DÝCHANÍ
  • · POSÍLENÍ IMUNITY
  • · NEMOCI VNITŘNÍCH ORGÁNŮ, ZÁNĚTY
  • · REVMATICKÉ OBTÍŽE
  • · KOŽNÍ VYRÁŽKY, ŠPATNÁ KVALITA VLASŮ A NEHTŮ
  • · ZVÝŠENÁ ZÁTEŽ, ÚNAVA

 

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.

Betafit je bioinformační přípravek obsahující extrakt z červené řepy a kopřivy dvoudomé.

Betavit přirozenou cestou čistí a posiluje organismus. Má výrazný podpůrný vliv na organismus při oslabené imunitě, krevních onemocněních, chorobách vnitřních orgánů a kůže nebo zvýšené únavě.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Účinky Betafitu

Betafit je díky vysokému obsahu minerálů a vitaminů vhodný jak při zvýšené zátěži, tak i jako každodenní doplněk stravy. Prokazatelně podporuje imunitu, čistí organismus, dodává tělu důležité látky, čímž zvyšuje jeho výkon a sílu a celkově podporuje zdraví. Díky výraznému antioxidačnímu působení je vhodný jako prevence imunitních onemocnění a poruch krvetvorby, i jako doplněk při jejich léčbě. Betafit podporuje vylučování škodlivých látek, a je proto účinným prostředkem jak při onemocněních ledvin, močových cest, jater i žlučníku, tak i při (preventivních) očistných kúrách, poruchách prokrvení končetin, revmatických obtížích i při redukci nadváhy. Znatelně prospívá zdraví kůže, vlasů a nehtů, uplatní se u nejrůznějších vyrážek či ekzémů. Obsažený beta-karoten pomáhá chránit pokožku před škodlivým UV zářením.

Použití Betafitu 

• detoxikace organismu

• zvýšená potřeba minerálů, vitaminů, živin, enzymů, aminokyselin a bílkovin

• revmatické obtíže

• poruchy prokrvení a krvetvorby

• oxidační stres, zvýšené riziko civilizačních chorob a poruch imunity

• záněty, zejména močového měchýře a močových cest

• kožní vyrážky i ekzémy

• špatná výživa vlasů a nehtů

• nepříznivý vliv UV záření na pokožku

• oslabená činnost mozku a paměť

• redukční diety

• únava, snížená kondice, nedostatek vitality

Energetické působení Betafitu podle principů TČM

Betafit ovlivňuje především oblasti orgánů a energetické dráhy jater, žlučníku, plic, tenkého a tlustého střeva. Velmi důležitá je podpora sleziny a ledvin, potenciálně i srdce.

Složení Betafitu

ČERVENÁ ŘEPA

Léčivé účinky kořene a listů červené řepy využívali již starověcí Řekové a Římané. Od dob antiky přes středověk byla tato rostlina v Evropě v lidovém léčitelství nejen oblíbeným afrodiziakem, využívána byla i při léčbě trávicích problémů - jako projímadlo, proti horečce a především k čištění krve. Řepa obsahuje volné čisté přírodní železo, které je nutné pro syntézu krevního barviva hemoglobinu, a tím také podporuje tvorbu červených krvinek v krvetvorných orgánech těla a aktivizuje buněčné dýchání.

Silné antioxidační a krvetvorbu podporující účinky extraktu červené řepy potvrzují i praktické studie moderní medicíny. Jeho pozitivní vliv na zlepšení zdravotního stavu oceňují pacienti trpící poruchou imunity, při autoimunitních onemocněních a dalších civilizačních chorobách. Další významnou vlastností extraktu z červené řepy je jeho zásaditý charakter. Díky němu dochází k velmi účinnému odkyselení organismu, které je důležité u všech chronických nemocí. Rostlina mimo jiné povzbuzuje trávení, odvodňuje a příznivě ovlivňuje vylučování kyseliny močové, která způsobuje dnu a revma.

Červená řepa je bohatá na rostlinná barviva - antokyany, karotenoidy, chlorofyl a betain, obsahuje množství vitaminu C, vitaminy skupiny B (B1 a B6), kyselinu listovou a celou řadu minerálů (např. křemík, draslík, železo, zinek, hořčík, jód, měď, sodík) a živin.

KOPŘIVA DVOUDOMÁ

Odnepaměti známé léčivé účinky kopřivy jsou v současnosti taktéž vědecky doložené. Kopřiva působí silně močopudně, a proto je doporučována při problémech vylučovací soustavy - zejména zánětech močových cest, dále pak při revmatických, jaterních a žlučníkových onemocněních nebo prostatických potížích. Ze stejného důvodu se užívá také při redukčních dietách a cukrovce. Kopřiva je zároveň výborná pro zdravou kůži, vlasy a nehty. Sílu a kvalitu jim dodají v ní obsažené minerály, vitaminy i relativně vysoký obsah beta-karotenu.

V kopřivě dvoudomé najdeme velké množství minerálních látek: hlavně kyselinu křemičitou a vápník, draslík, fosfor a železo. Neméně významný je podíl vitaminů skupiny B (B1,B6) a vitaminu C, rostlinných barviv karotenu a chlorofylu, tříslovin, sacharidů, glukokininů, celulózy, aminů (acetylcholinu, histaminu, serotoninu) a dalších látek. Obsahem bílkovin kopřiva dokonce dvakrát převyšuje sóju!

Doporučené dávkování

Běžné dávkování: 2 tablety 3x denně, maximální denní dávka: 3x denně 6 tablet.

Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Při užívání Betafitu může dojít ke zbarvení stolice a moči, tento jev není příznakem žádného onemocnění.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C, chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Audiron

Audiron
Cena: 298Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží